Služby

Ponúkame kompletné služby

spojené s projektovou prípravou stavieb od úvodného architektonického návrhu cez vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a realizáciu stavby, inžiniersku činnosť až po autorský dozor na stavbe.

Spolupracujeme s externými subdodávateľmi v oblasti profesií a tým zabezpečujeme komplexné architektonické služby pre našich klientov.

Činnosť je orientovaná na tieto základné oblasti:

  • Architektonické služby v oblasti objektov a interiérov od predprojektovej prípravy – architektonických štúdií až po komplexné projektové dokumentácie a samotnú realizáciu stavby a interiéru.
  • Projektová činnosť – vypracovanie projektovej dokumentácie pre územné konanie, stavebné povolenie, realizáciu stavby , skutkové zameranie stavby pred kolaudáciou.
  • Projektová činnosť drobných bytových úprav na ohlásenie, stavebné povolenie, statický posudok, návrh dispozičného riešenia bytu a stavieb, rekonštrukcie.
  • Inžinierska činnosť spojená s vydaním územného, stavebného, resp. kolaudačného rozhodnutia
    3D fotorealistické návrhy interiérov a exteriérov budov
  • Odborné poradenstvo a konzultačná činnosť

Prostredníctvom konzultácií dovedieme Vaše predstavy o bývaní k celkovej spokojnosti.

Ponúkame kreatívne riešenia pre Váš interiér

z hľadiska funkčnosti aj estetiky. Zohľadňuje jedinečné potreby budúceho užívateľa.

Ak nemáte predstavu ako by malo vyzerať Vaše bývanie, pomôžeme pri výbere z množstva dostupných materiálov, povrchov, farieb, nábytku a doplnkov. Vaše bývanie môže pôsobiť moderne no zároveň harmonicky, najdôležitejšie je aby ste sa v ňom cítili dobre.

Návrh obsahuje potrebnú technickú dokumentáciu jednotlivých miestnosti so zakreslením dispozičného riešenia v pôdoryse, pohľadmi na steny s kompletným zariadením a výkresmi rozmiestnenia osvetlenia.

Poskytujeme služby v rámci celého územia Slovenska.